V penzióne máte k dispozícii

 • Altánok s grilom

  Často využívaná súčasť penziónu je altánok, ktorý je okrem posedenia vybavený aj krbom. Okrem iných bonusov je v cene ubytovania zahrnutá aj možnosť grilovania v tomto priestore . Klienti ho radi využívajú aj na spoločné posedenie čí už pri rôznych drinkoch, alebo spoločenských hrách. Vďaka elektrickému osvetleniu sa tu dá prijemne posedieť do neskorých nočných hodín.

 • Stravovanie

  V cene ubytovania sú aj raňajky, ktoré podávame v tomto krásnom bare. V tesnej blízkosti penziónu sa nachádza niekoľko reštaurácii, kde sa môžete chutne a lacno naobedovať a navečerať. Počas podnikových akcii, alebo workshopov podávame podľa vopred dohodnutých podmienok obedy a večere, ktoré k nám dováža keteringová spoločnosť.

 • Saunu s vírivkou

  Pre telesné, ale aj duševné uvoľnenie slúži sauna a vírivka. Jej použitie na 2 hodiny (pre 1-4 osoby) je spoplatnené 20 eurami. Cena pokrýva iba spotrebu energie a preto slúži výlučne pre našich klientov.

 • Fitness

  Našou prioritou je, aby sa u nás klienti cítili čo najlepšie a aby od nás odchádzali spokojní a s pocitom záujmu sa sem ešte vrátiť, čo s nám stáva stále častejšie. Využitie fitness spojeného s herňou je pre našich klientov bezplatné a možné v ľubovoľnom čase pri rešpektovaní nočného pokoja.

 • Výhliadku

  Úchvatný výhľad na celú panorámu Tatier si môžete vychutnať nie len balkónov niektorých izieb, ale predovšetkým z vyhliadkovej veže, ktorá je súčasťou altánku v areáli penziónu.